Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow LDZIGN 2010 - zg?oszenia do przegl?du portfolio
LDZIGN 2010 - zg?oszenia do przegl?du portfolio Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat. Lodz Art Center   
23.07.2010.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Przegląd Portfolio to bardzo popularna i atrakcyjna forma przedstawienia własnej pracy specjalistom w wybranej dziedzinie. 4. Międzynarodowy Festiwalu Designu w Łodzi – LDZIGN 2010 po raz pierwszy w Polsce oferuje taką możliwość w dziedzinie wzornictwa.

Wydarzenie to skierowane jest do studentów, absolwentów szkół artystycznych oraz projektantów, którzy debiut mają już za sobą. Bezpośrednie spotkania z profesjonalistami w dziedzinie designu, m.in. kuratorami, managerami produktów, projektantami oraz producentami dają możliwość zweryfikowania umiejętności, wiedzy i sposobu prezentacji projektów. Po ddanie portfolio merytorycznej ocenie recenzentów stwarza szansę weryfikacji zaprezentowanych pomysłów i może zaowocować wdrożeniem pomysłu do produkcji, propozycją wystawy bądź publikacją. Wybór uczestników zostanie dokonany na podstawie nadesłanych zgłoszeń.

z mat.org 

INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW:
 
REJESTRACJA
Prześlij wypełniony formularz zgłoszeniowy, CV oraz swoje portfolio o wielkości do 3 MB na adres  e-mail portfolio@lodzdesign.com od 1 lipca do 20 września 2010.

Prace można też nadsyłać na płycie DVD/CD na adres Łódź Art Center, ul. Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź, z dopiskiem Przegląd Portfolio.

UWAGA: prosimy o tytułowanie plików swoim nazwiskiem i imieniem – np. Kowalska_Anna_CV.pdf (doc, docx), Kowalska_Anna_portfolio.pdf, Kowalska_Anna_formularz.doc.

Najpóźniej do 1 października na stronie Łódź Design, którą wkrótce uaktualnimy, zostanie ogłoszona  lista osób zakwalifikowanych do przeglądu.
 
ORGANIZACJA PORTFOLIO
Każda z osób uczestniczących w przeglądzie spotka się z 5 wybranymi przez siebie ekspertami. Czas pojedynczej sesji z recenzentem to 30 minut. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, których działalność jest zbieżna z waszymi zainteresowaniami i potrzebami. Zapisy do konkretnych recenzentów odbywają się on-line i decyduje kolejność zgłoszeń.  Przegląd odbywa się w godzinach 10:00-17:00. W tym czasie zaplanowana jest półgodzinna przerwa.
 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google