Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Outline Colour Festival 2010
Outline Colour Festival 2010 Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat.org   
06.08.2010.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Zapraszamy do zapoznania się z  programem dziewiątej odsłony Outline Colour Festival 2010. Kolejny raz organizatorzy międzynarodowego festiwalu przygotowali liczne imprezy i zaprosili do Łodzi zagranicznych twórców.

Harmonogram Outline Colour Festival 2010 czyli jak, gdzie i z kim!

16 sierpień

 • inauguracja w tym roku przypada na patio Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Razem z niemiecką grupą Maclaim w ciągu trzech dni powstaną dwa murale. Pierwszy nawiązywać będzie do europejskiej kampanii HELP - dla życia bez tytoniu. Tematyka drugiego muralu jest objęta tajemnicą:)

18 sierpień

 • tego dnia na rusztowaniu przy ul. Żwirki 8 w Łodzi rozpoczną wielkie malowanie wg własnego projektu amerykańscy malarze prosto z Nowego Jorku - grupa Tats Cru. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy w Polsce tak duży projekt, realizowany z artystami ze Stanów Zjednoczonych. Całkowita powierzchnia ściany przy ul. Żwirki to 733 metrów kwadratowych! Ich postępy będzie można podglądać do końca trwania Festiwalu (28 sierpień).

22-23 sierpień

 • dzięki uprzejmości PKP Przewozy Regionalne również i tym roku będziemy kontynuowali bardzo lubianą przez zaproszonych malarzy z polski i zagranicy formę "przyozdabiania" wagonów kolejowych. W ciągu dwóch dni artyści podzieleni na zespoły rywalizować będą między sobą na najlepiej i najoryginalniej pomalowany wholetrain. Do dyspozycji PKP Przewozy Regionalne udostępniło nam aż cztery wagony za co bardzo serdecznie dziękujemy!

24-28 sierpień

 • spotykamy się na terenach starej Fabryki Telefunken (wejście od ulicy Łąkowej, między Hotelem Fokus a Klubem Wytwórnia), która w tym roku obchodzi stulecie swojego istnienia. Do dyspozycji mamy prawie nieograniczoną powierzchnię, także jeśli tylko masz ochotę pomalować i zaprezentować swoje skillsy wyślij maila na adres sedr@outlinecolourfestival.com, a zapewnimy Ci miejsce do ekspresji Twojej twórczości!

 • logo festiwalu

 • Malarze którzy potwierdzili swój udział w tegorcznym Outlie'nie:

  Tats Cru (USA), Maclaim (NIEMCY), Score, Pekor, Xman, Cybe, Dugi, Sixa, Szejn, Ponk, Forin, Paskal, Samer, Sedr, Meisal, Okas, Baik, Urwis, Slash, Riam, Impas, Pleks, Hytsz, Nesh, Merd, Loraz, Pojep, Kersoe, Melo, Destro, Ovca, Koza, Chro, Enzo.

  W trakcie czterech dni malowania dawnych terenów Fabryki Telefunken przygotowana zostanie również dla wszystkich festiwalowiczów strefa relaksu, czyli namiot w którym będzie można posilić się specjałami z grilla oraz ugasić pragnienie schłodzonymi napojami:) Wszystkiemu towarzyszyć będą muzyczne brzmienia serwowane przez DJ'i oraz łódzkie zespoły.

  27 sierpień

  • Freestyle Battle w klubie Akademia przy ul. Stefanowskiego 17. Więcej informacji nt. obsady oraz biletów już wkrótce!

  28 sierpień

  • Koncert finałowy w Klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi.
  • Poniżej prezentujemy line up artystów, którzy wystąpią na Outline Colour Festival 2010:

   00:30 – D.I.T.C. (USA)

   23:00 – Looptroop Rockers (SZWECJA)

   22:00 – Warszafski Deszcz (PL)

   21:00 – Eldo (PL)

   20:00 – Grubson & 3oda Kru (PL)

   19:00 – Enteka (PL)

   18:00 – Spinache (PL)

   17:00 – Green (PL)

   IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Graffiti odbędzie się w dniach 16-28 sierpnia 2010 roku w Łodzi.

   Zwieńczeniem Festiwalu będzie koncert 28.08.2010 r. w klubie "Wytwórnia" przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi.

   Bilety w cenie:

   45 pln w przedsprzedaży
   60 pln w dniu koncertu

   dostępne w sieci dystrybucji biletów Ticketpro oraz w Centrum Informacji Kulturalnej przy ul. Piotrkowskiej 102A w Łodzi.
   Liczba biletów ograniczona.

   Bilet należy wymienić na opaskę festiwalową w dniu koncertu w oznaczonym punkcie przy wejściu na teren kompleksu Toyas-Studios.
   Opaska festiwalowa upoważniać będzie do swobodnego poruszania się między strefą koncertową, a strefą relaksu i dawnym terenem fabryki Telefunken gdzie odbywać się będzie Jam Graffiti.

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google