Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Moda arrow 331 zg?osze? na RE-ACT Fashion Show
331 zg?osze? na RE-ACT Fashion Show Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: RE-ACT   
25.03.2009.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Tylu projektantów oficjalnie wyraziło chęć wzięcia udziału w konkursie na najlepszą kreację recyklingową podczas RE-ACT Fashion Show - święta mody ekologicznej w Łodzi. Wydarzenie otworzy pokaz gwiazdy wieczoru - berlińskiego domu mody LAC ET MEL.

Iza Miko
Iza Miko
Konkurs spotkał się z bardzo dużym odzewem ze strony strony studentów szkół artystycznych i młodych pasjonatów sztuki projektowania. "-Zdecydowanie najwięcej zgłoszeń otrzymaliśmy z krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru, ale swoich reprezentantów mają w zasadzie wszystkie liczące się uczelnie w Polsce m.in.: z Łodzi, Wrocławia, Warszawy, czy Poznania. Zgłosili się do nas również przedstawiciele uczelni zagranicznych takich jak ESMOD Paris, czy Edinburgh College Of Art - mówi Barbara Sokołowska-Urbańczyk - pomysłodawca RE-ACT.

Teraz organizatorzy czekają na projekty konkursowych kreacji. Na ich podstawie wybranych zostanie dwudziestu finalistów, którzy zaprezentują na żywo swoje kolekcje 600 osobowej publiczności i jury w skład, którego wchodzą: Gregor Clemens - główny projektant LAC ET MEL, Grzegorz Matląg - projektant, Alexandra von Schledorn - redaktor mody w międzynarodowych edycjach Burdy, Marek Straszewski - fotograf mody, Agata Kawala Surma - projektantka z Young Polish Designers Foundation.

 Zwycięstwo w RE-ACT Fashion Show wiąże się nie tylko z nagrodą pieniężną (1. miejsce warte jest 15 000 złotych), ale daje również możliwość promocji swojej twórczości. Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej, w kreacjach Na ich bazie stworzono również reklamę prasową promującą RE-ACT 2009.

RE-ACT Fashion Show odbędzie się 5 czerwca w sali balowej andel's Hotel Łódź i jest głównym wydarzeniem tygodnia ekologii w Łodzi. Więcej szczegółów na www.re-act.pl

Komentarze (1)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google