Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Moda
Ubierz Alles! Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabrykancka i Neogotic   
28.01.2011.

„Ubierz Alles!” to nazwa nowego cyklu imprez, których celem jest promocja młodych projektantów mody, streetwear, designu. „Ubierz Alles!”to pokazy autorskich kolekcji ubrań , dwudniowy showroom z możliwością zakupów a także koncerty i afterparty do rana.  Ideą „Ubierz alles!” jest promowanie unikatowego, niemasowego designu, ubiorów nadających się do noszenia tu i teraz, a przede wszystkim za łagodną dla kieszeni cenę.

 
Strefa OFF FashionPhilosophy w FabrySTREFIE. Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: FashionPhilosophy   
27.05.2009.

W dniach 29 maja – 3 czerwca Fabrystrefa będzie gościła projekt DIFFUSION.

DIFFUSION to Strefa OFF FashionPhilosophy Fashion Week Poland 2009 w Łodzi. Składa się przede wszystkim z pokazów mody prezentujących projekty alternatywne, wystaw z pogranicza mody i sztuki, offowego showroomu oraz działań w przestrzeni miejskiej i eventów muzycznych. Temat przewodni wszystkich prezentacji to przenikanie/rozproszenie – diffusion.

 
331 zg?osze? na RE-ACT Fashion Show Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: RE-ACT   
25.03.2009.

Tylu projektantów oficjalnie wyraziło chęć wzięcia udziału w konkursie na najlepszą kreację recyklingową podczas RE-ACT Fashion Show - święta mody ekologicznej w Łodzi. Wydarzenie otworzy pokaz gwiazdy wieczoru - berlińskiego domu mody LAC ET MEL.

 
Gregor Gonsior - nagroda Grand Prix w Niemczech Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Marta Marucha   
20.10.2008.
Grzegorz Gonsior zdobył nagrodę Grand Prix w kategorii Ceremonia – Couture za kolekcję „Buffo Buffalo Bombast” na VII edycji Usedom Baltic Fashion Award w Heringsdorf.
 
Wyró?nienie dla ?ódzkiego projektanta Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Pawe? Justyna   
13.05.2008.

Grzegorz „Gregor” Gonsior został nominowany w prestiżowym konkursie Usedom Baltic Fashion Award za odważną kolekcję „Buffo Buffalo Bombast”.

 

reklama google

reklama google