Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Muzyka
Czes?aw ?piewa z Lao Che Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: z mat.org   
25.02.2011.

Na wspólną trasę wyruszają dwa niezwykle oryginalne zespoły  - Lao Che i Czesław Śpiewa. Po raz pierwszy wystąpią na jednej scenie. Czesław Śpiewa i Lao Che reprezentują nowe kierunki na polskiej scenie muzycznej. Najnowsze albumy Czesław Śpiewa - "POP" oraz Lao Che - "Prąd Stały / Prąd Zmienny", cieszą się popularnością wśród słuchaczy i świetną frekwencją publiczności na koncertach. Występ w Łodzi planowany jest na piątego marca w klubie Dekompresja.

 
Rubinstein Piano Festiwal 2011 Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: z mat.org   
13.02.2011.

Artur Rubinstein (1887-1982), wybitny łódzki pianista swoją światową karierę rozpoczął w Paryżu w 1904 roku gdzie zagrał m.in . Koncert fortepianowy f-moll Fryderyka Chopina. Od tego pamiętnego dnia zagrał ponad sześć tysięcy koncertów.  Postać artysty przybliża Międzynarodowa Fundacja Muzyczna im. Artura Rubinsteina w Łodzi. Od 21 do 27 lutego, fundacja zaprasza na drugi Rubinstein Piano Festiwal.  

 
Wytwórnia 2011 Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: z mat.org   
27.12.2010.

Klub Wytwórnia zapowiada koncerty na 2011 roku. Oto największe hity pierwszego kwartału:

 
Indigo Tree 18 grudnia w ?odzi - fabrySCENA deLUX Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat. org.   
10.12.2010.

FabrySCENA deLUX bez wątpienia popsuje wszystkim przedświąteczny nastrój a  wszystko to za sprawą wrocławskiego duetu Indigo Tree, który opanował sztukę „atakowania smutkiem za pomocą dźwięków” do perfekcji.

 
Mocny i energetyczny wieczór z The Black Tapes, Searching for Calm i Perspecto na fabrySCENIE! Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Pawe? Justyna   
16.11.2010.

Jako że polska jesień bywa czasami dość uporczywa i ospała Stowarzyszenie Fabrykancka pragnie wyrwać was z melancholii dzięki  głośnej i energetycznej dziewiątej edycji fabrySCENY! Przygotowaliśmy koncert który pobudzi i wybudzi każdego.

Przekonajcie się w sobotę, 20 listopada o godz. 20.00 w fabrySTREFIE.

 
Nordland Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat.org   
25.10.2010.

Już 26 Października odbędzie się Nordland Art Festival festiwal. Jest to przede wszystkim projekt muzyczny gdzie elementy pokazów filmowych są akcentem podkreślającym Skandynawski i Nordycki profil naszego festiwalu. Nordland Art Festival, będzie pełnił rolę muzycznej platformy eksportowej i miejsca do budowania relacji biznesowych około branży oraz spotkań dla wszystkich , zaangażowanych twórców i artystów ze świata muzyki i kina skandynawskiego. 

 
Gra?yna Augu?cik i Paulinho Garcia w pa?acu Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Muzeum Miasta ?odzi   
19.10.2010.

23 października o godzinie 18.00 odbędzie się w Muzeum wyjątkowy koncert, w którego programie znajdą się utwory brazylijskie wykonane przez artystów z górnej półki światowej – Grażynę Auguścik i Paulinho Garcia. 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 53

reklama google

reklama google