Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Muzyka
Premiera EP-ki Superseries z fabrySTREFY! Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabrykancka   
09.11.2013.

Na początku lutego FabrySTREFA opuściła przestrzeń fabryki Ramischa miedzyinnymi wraz z zespołem SUPERSERIES. Jednak nie bez echa, właśnie dziś swą premierę ma Ep-ka The Search For Perfect Wave.

 
Jesień pod znakiem Islandii Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabrykancka   
06.10.2011.

Zbliża się pora długich, jesiennych wieczorów. To wcale nie jest zła wiadomość. Będziemy mieć więcej czasu na… słuchanie muzyki. Z jesienną aurą za oknem idealnie komponują się spokojne melodie. Nostalgiczne i jednocześnie pogodne, kojące i zmysłowe. Ciche, ale energetyzujące. Taką rozpiętość muzycznych emocji zawiera w sobie muzyka Halli Nordfjörd.

 
Prinspóló na fabrySCENIE Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: fabrykancka   
05.09.2011.

FabrySCENA DeLux przygotowała słodką niespodziankę dla wszystkich spragnionych muzycznych kalorii. Muzyczna uczta odbędzie się 21 września w fabrySTREFIE (Łódź, ul. Piotrkowska 138/ 140, fabryka F. Ramischa, wejście od ul. Roosevelta 10).

 
King For a Day Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabrykancka   
28.05.2011.

Kev Fox wraz z zespołem powraca do Polski promując swój nowy album "King For a Day" wystąpi także na fabrySCENE w Łodzi 31 (wtorek) maja o godz. 20.00 podczas fabrySCENY deLUX.

 
Niwea Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Manhattan   
27.04.2011.

29 Kwietnia w Galerii Manhattan zaprezentuje się projekt performatywno-muzyczny grupy artystycznej Niwea, którą tworzą Wojciech Bąkowski i Dawid Szczęsny. W swym najnowszym projekcie artyści sięgają do dorobku i korzeni  największych tuzów nowej fali, przetwarzając je osiągają nową jakość i formę artystycznej wypowiedzi. W swoim projekcie twórczo wykorzystują  rap i hip-hop.

 
Trzecia ?ódzka Noc Muzyki Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat org   
27.03.2011.

Noc Muzyki to czas kiedy  łodzianie chodząc od lokalu do lokalu mogą bezpłatnie posłuchać łódzkich kapel. Pomysł Nocy Muzyki zapożyczono z corocznej Nocy Muzeów – wtedy jednej nocy muzea są otwarte dla wszystkich.

 
Kontemplacyjny trans Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat. Teatr Chorea   
14.03.2011.

Muzyka warszawskiej grupy Radio Samsara to kontemplacyjny trans grany na oryginalnych instrumentach z Australii, Afryki, Indii i Nepalu. Mantryczne wokale przenikają się z dźwiękami i obrazami zarejestrowanymi z podróży; medytacyjna muzyka drogi.  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 53

reklama google

reklama google