Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Muzyka arrow Indigo Tree 18 grudnia w ?odzi - fabrySCENA deLUX
Indigo Tree 18 grudnia w ?odzi - fabrySCENA deLUX Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat. org.   
10.12.2010.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

FabrySCENA deLUX bez wątpienia popsuje wszystkim przedświąteczny nastrój a  wszystko to za sprawą wrocławskiego duetu Indigo Tree, który opanował sztukę „atakowania smutkiem za pomocą dźwięków” do perfekcji.

mat. org.
mat. org.
Opracowali, przygotowali i nagrali dwie świetne płyty, zagrali kilkadziesiąt niezwykłych koncertów w Polsce, ale także zagranicą. Według słów wydawcy ich debiutanckiego materiału słychać w nich „avant-folkowe echa niesione od Appalachów w stronę Karpat, melancholij…nego bluesa północnych wiatrów i słonecznie obłąkany słowiański liryzm, piękne popowe harmonie o zapachu truskawkowych pól i magiczną aurę księżycowych pełni w czasie żniw”. W 2010 roku wystąpili na licznych festiwalach OFF i  Opener.  Indigo Tree właśnie podbijają polską scenę alternatywną. Ten rok należał do nich!

 

Duet Filip Zawada – Peve Lety czyli Indigo Tree na zakończenie roku zagra na fabrySCENIE. Czy podbiją także łódzką publiczność? Przekonajcie się sami, bo jest to nadzwyczaj prawdopodobne, szkoda byłoby tę szansę przegapić.

http://www.myspace.com/indigotree

 

FabrySCENA deLUX to nic innego jak dobre i wyszukane dźwięki. Jest to towar wyborowy i dla wszystkich dostępny aplikowany jednakże w  limitowanych dawkach. Wystarczy tylko chcieć przyjść i bliżej go poznać. Niezwykle rzadko będzie podawany na fabrySCENIE w fabrySTREFIE bez opcji na WYNOS dostępny jedynie na miejscu za niewielką opłatą.

 

FabrySTREFA // Piotrkowska 138/140 – ŁÓDŹ (w fabryce F. Ramischa i przyszłej inwestycji Piotrkowska Center) wejście od ul. Roosevelta 10.

event na Facebook: http://www.facebook.com/event.php?eid=114630555269328

BILETY

Bilety w przedsprzedaży 15 PLN dostępne  będą w:

- klubokawiarni Owoce i Warzywa – ul. Traugutta 9 w Łodzi

- salonie tatuażu Classic Monsters Tattoo – ul. Andrzeja Struga 4 w Łodzi (pon – pt 12.00-18.00)


Organizator: Stowarzyszenie Fabrykancka

Mecenas: Orange Property Group

Sponsorzy:  Drukarnia Oltom, Classic Monsters Tattoo, Klubokawiarnia Owoce i Warzywa

Patroni medialni: Purpose

 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google