Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Muzyka arrow Tydzie? w Wytwórni
Tydzie? w Wytwórni Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat.org   
18.10.2010.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Klub Wytwórnia zapowiada szalony tydzień koncertowy. Codziennie (z wyjątkiem piątku) kolejne ciekawe wydarzenie.

WTOREK 19/10/2010 godz. 19:00 25-lecie Walk Away i Eric Marienthal

W tym roku znana polska formacja jazzowa, Walk Away, świętuje 25-lecie swojej artystycznej działalności. Z tej okazji muzycy zapraszają na jubileuszowy koncert, który zostanie zagrany w oryginalnym składzie sprzed 25-ciu lat. Gościem koncertu będzie światowej sławy saksofonista, Eric Marienthal.


ŚRODA 20/10/2010 i CZWARTEK 21/10/2010 godz. 18:30 Wesoła Wdówka - spektakle gościnne Teatru Muzycznego w Łodzi

Jedna z najpiękniejszych operetek w historii muzyki, której premiera odbyła się w ogrodzie pałacu Izraela Poznańskiego nie po raz pierwszy zostanie przedstawiona w Wytwórni. Widzowie doceniają od lat piękną muzykę operetki oraz ponadczasowość poruszanych w niej tematów. Jest to przedstawienie wpisujące się w najlepszą tradycję inscenizowania tej formy teatralnej, w którym najistotniejszy jest piękny śpiew i gra aktorska. Uwagę przyciągną z pewnością piękne kostiumy, zaprojektowane w stylu epoki. A piękna muzyka, znakomite i dowcipne libretto, a także świetny przekład Jerzego Jurandota i Józefa Słotwińskiego są klasą samą w sobie.


SOBOTA 23/10/2010 godz. 19:00 Iron Butterfly | supporty: Disperce, Division By Zero, In The Twilight

Iron Butterfly - legenda kalifornijskiej rewolucji Flower Power, twórcy fali rocka psychodelicznego tworzonego pod wpływem najważniejszych artystów tamtego okresu, jak Jimi Hendrix czy Jim Morrison, wystąpią na jednym z dwóch koncertów w Polsce - w łódzkiej Wytwórni w ramach cyklu Scena Progresywna Wytwórni. Będzie to jedyna okazja, aby wziąć udział w koncercie będącym muzyczną lekcją światowej historii rocka!


NIEDZIELA 24/10/2010 godz. 19:00 Maciej Maleńczuk & Psychodancing LIVE

Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing powracają do Wytwórni, by raz jeszcze zaprosić łodzian na psychodeliczną potańcówkę. Podczas długooczekiwanego przez publiczność koncertu widzowie będą mogli zatracić się w tańcu w rytm największych przebojów światowych scen dancingowych w dobrze już im znanych psychoaranżacjach.

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google