Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Muzyka arrow Wytwórnia 2011
Wytwórnia 2011 Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: z mat.org   
27.12.2010.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Klub Wytwórnia zapowiada koncerty na 2011 roku. Oto największe hity pierwszego kwartału:

Kult Unplugged
22.01.2011r., godz. 19:00

"MTV Unplugged" Kultu to album, który od kilku tygodni utrzymuje się na szczycie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Nabywcy docenili oryginalne, specjalne aranżacje największych przebojów Kultu. Akustyczne wersje pozwoliły na nowo odkryć siłę znakomitych utworów Kazika Staszewskiego i jego zespołu. Podczas trwającego ponad 2 godziny występu, zespół zagra ok 26 utworów – 22 „podstawowe” oraz 4 bonusy. Zgodnie z tradycją, grupa zagra również własną wersję przeboju innego wykonawcy. Podobnie jak do każdego występu „MTV Unplugged”, tak i tym razem powstanie specjalna oprawa sceniczna, która podkreśli charakter wykonywanych utworów.

 

Basia Trzetrzelewska
01.02.2011r. godz. 20:00

(aktualizacja 18 stycznia 2011) Na stronie Wytwórni pojawił się komunikat:

KONCERT ODWOŁANY! Z przyczyn niezależnych od organizatora cała trasa koncertowa Basi Trzetrzelewskiej w Polsce została odwołana. Zwrot biletów jest możliwy w punktach ich zakupu po okazaniu paragonu.

Koncert jednej z największych gwiazd światowej wokalistyki jazzowej - Basi Trzetrzelewskiej! Artystka zawita do Łodzi po wielu latach, by zaśpiewać koncert w naszym mieście. Basia wraz z zespołem zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „It’s That Girl Again”, a także wykona swoje największe przeboje. Basia Trzetrzelewska to osoba o niebywałej wprost charyzmie scenicznej, a także wszechstronna artystka, która na swoich koncertach porywa publiczność w świat kobiecego jazzu, ambitnego popu oraz ciepłych brzmień samby i bossanovy przywodzących na myśl ciepłe rejony Ameryki Południowej. W 2009 roku Basia powróciła po wielu latach z albumem „It’s That Girl Again”, który pokrył się już w Polsce platyną. Hity z tej płyty, „Blame It On The Summer”, „A Gift” czy „If Not Now Then When”, zdobyły szczyty list przebojów zarówno w kraju jak i poza jego granicami– wszystkie je będzie można usłyszeć w trakcie koncertu w łódzkiej Wytwórni.

 

Maciej Maleńczuk -Psychodancing
07.03.2011r. godz.19:00

Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing powracają na sceny klubów muzycznych w całej Polsce. Po sukcesie pierwszej wspólnej trasy koncertowej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert Psychodancing Live promujący ich najnowsze, dwupłytowe wydawnictwo. Po niecodziennym sukcesie płyt „Psychodancing” oraz „Psychodancing 2” (obie płyty pokryły się platyną) artyści postanowili wydać kompilację swoich psychoaranżacji największych przebojów polskich i światowych scen dancingowych. Na koncercie w łódzkiej Wytwórni będzie można je usłyszeć na żywo. W programie koncertu Psychodancing Live znajdą się ulubione przez publiczność przeboje z repertuaru m.in. Bogdana Łazuki, Wojciecha Młynarskiego, Stanisława Grzesiuka, Johny’ego Casha, Franka Sinatry i innych. Obok Maleńczuka na scenie zobaczymy zespół Psychodancing w składzie: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Jakub Frydrych, Grzegorz Stasiuk. 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google