Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Sztuka
Dmitry Strakovsky w Galerii Wschodniej Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: mat.org   
03.06.2010.

Dima jest artystą łączącym różne media: roboto-kinetyczne instalacje, dźwięk, wideo, performance i grafikę. Jego prace były pokazywane na wielu wystawach i wydarzeniach amerykańskich oraz międzynarodowych np. Tokyo National University of Fine Arts and Music, LA FREEWAVES 2008 czy Boston CyberArts Festival oraz 13 Biennale Sztuki Mediów WRO we Wrocławiu w 2009 roku.

 
Finisa? 'Modernizacji' Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Muzeum Sztuki   
25.05.2010.

Do trzydziestego maja będziemy mogli obejrzeć wystawę 'Modernizacje 1918-1939. Czas przyszły dokonany'. W ramach finisażu będzie można po raz ostatni obejrzeć wystawę z komentarzem jej kuratora Andrzeja Szczerskiego, oraz wziąć udział w wykładach i projekcjach filmów, m.in. w premierowym pokazie „SEN O NOWOCZESNOŚCI” w reżyserii Maxa Cegielskiego i Anny Zakrzewskiej.

 
Strefa Kontaktu Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Manhattan   
10.05.2010.

"Strefa Kontaktu" jest konfrontacją dwóch różnych pokoleniowo osobowości artystycznych: Krzysztofa Zarębskiego i Alicji Żebrowskiej a jej celem jest określenie filogenezy-rozwoju  i relacji artystycznego pokrewieństwa. 

 
Królestwo Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Manhattan   
21.04.2010.

Królestwo, cykl eksperymentalnych działań na ogrodzie rodzinnego domu, na który składają się filmy video, instalacje i obiekty, porusza kwestie tożsamości, pamięci, przemijania oraz relacji międzypokoleniowych. Artystka odwołuje się w nim do rodzinnych historii, traum, wspomnień i bliskich osób związanych z miejscowością, w której spędziła dzieciństwo i młodość.

 
Santo Subito Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Stowarzyszenia Sztuk-Pol   
21.04.2010.

Powszechna, ale powierzchowna estetyzacja – czynienie życia ładnym, a tym samym prostszym do przyjęcia, dotyka niemal każdej sfery ludzkiej egzystencji. 

 
Punkty Tolerancji Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fokus ?ód? Biennale   
17.03.2010.

W dniach od 11 września do 17 października 2010 r. w Łodzi odbędzie się Fokus Łódź Biennale - międzynarodowa wystawa w przestrzeni publicznej, zatytułowana Od Placu Wolności do Placu Niepodległości. Organizatorzy zdecydowali się rozszerzyć zasięg Biennale na inne przedsięwzięcia  artystyczne, tak zwane "pre-eventy" (całoroczne wydarzenia poprzedzające wystawę główną). Wystawa "Punkty Tolerancji" jest kolejną w cyklu "pre-eventów".

 
Audio Art On Tour 2010 Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Manhattan   
17.03.2010.

Audio Art jest eksperymentalną, postmodernistyczną sztuką przełomu wieków. Działania te, to integracja sztuk wizualnych z dźwiękowymi. Przybiera formę koncertów, performance lub instalacji.  

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 29 - 35 z 113

reklama google

reklama google