Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Sztuka arrow Ksi?ga Kronik
Ksi?ga Kronik Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Galeria Manhattan   
10.05.2009.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Galeria Manhattan zaprasza na wernisaż wystawy "Księga Kronik". Zobaczymy na niej prace malarskie Ewy Bloom-Kwiatkowskiej.

.
.

Ewa Bloom-Kwiatkowska - Scenograf, twórca awangardowych pokazów mody i kampanii reklamowych oraz twórczość artystyczna w dziedzinie malarstwa, rysunku, rzeźby
oraz instalacji.

Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dyplom w 1986 roku w Pracowni Projektowania Ubioru docenta J. Finksteina, w Pracowni Malarstwa profesora W. Garbolińskiego na Wydziale Włókienniczym. Aneks do dyplomu w Pracowni Rysunku profesora J.Bigoszewskiego na Wydziale Grafiki i Malarstwa.

Autorka scenografii do wielu przedstawień teatralnych i widowisk telewizyjnych.Współtwórca, wraz ze Sławomirem Kosmynką, kreacji kampanii reklamowych realizowanych w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

Laureatka Nagrody dla Młodych Twórców im. St. Wyspiańskiego, za osiągnięcia w dziedzinie scenografii teatralnej. Prace malarskie, rysunkowe, aranżacje malarsko-rzeźbiarskie i scenograficzne prezentowane na wystawach i wystąpieniach indywidualnych przedstawiających Nową Sztukę lat 90-tych w Polsce, we Francji, Niemczech, USA i Wielkiej Brytanii. (Źródło: Łódź-Art)

15.05.09, g. 19.00

www.galeriamanhattan.pl

galeriamanhattan@galeriamanhattan.pl

Łódź, ul. Wigury 15 (wejście od ul.Sienkiewicza)

 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

reklama google

reklama google