Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Kultura arrow Teatr
Teatr m?odych Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: .   
22.10.2008.

Jesteśmy studentami IV roku Wydziału Aktorskiego PWSFTViT. Naszą wspólną inicjatywą jest stworzenie realnej alternatywy na mapie teatralnej Łodzi poprzez wypromowanie Teatru Studyjnego szkoły filmowej.

 
Zagraj w spektaklu Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Wioleta Sekulska   
24.07.2008.

„Szalone nożyczki” w reżyserii Marcina Sławińskiego to spektakl, na którym każdy łodzianin powinien być przynajmniej raz. Jednak wizyta w Powszechnym doprowadzi go do odwiedzenia teatru jeszcze kilkakrotnie.

 
Kiedy ze sceny zej?? niepokonanym? Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Wioleta Sekulska   
16.07.2008.

Gorzka komedia Matéi Visniec Zatrudnimy starego klauna to jedna z propozycji Teatru Powszechnego na kulturalne spędzenie lipcowego późnego popołudnia. Skłania do refleksji nad rzeczywistością, nie tylko fabularną, i rozmów o sytuacji naszych czasów.

 
"My, dzieci Wyspy" MANEWRY PATRIOTYCZNE V Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabryka Sztuki   
26.06.2008.
28 i 29 czerwca w ramach V Manewrów Patriotycznych po raz pierwszy w Łodzi odbędzie się prezentacja "Odpoczywania". Przedstawienie jest w ścisłym finale XIV Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

 
Wakacje z powszechnym Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Teatr Powszechny   
21.06.2008.

Zwyczajowo teatry w całej Polsce kończą sezon i zamykają swoje drzwi wraz z nastaniem lipca. Teatr Powszechny jednak pamięta o swojej publiczności również w wakacje. W tym roku – już po raz trzeci - zaprezentuje swoje spektakle także w lipcu.

 
Tehillim/Psalmy Drukuj Wyślij znajomemu
Autor: Fabryka Sztuki   
09.06.2008.

Stowarzyszenie Teatralne Chorea zaprasza serdecznie na pierwszą odsłonę najnowszego projektu Tehillim/Psalmy. 

 
Komedia w szarych dekoracjach Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Wioleta Sekulska   
03.06.2008.

„Wieczór kawalerski” to komedia romantyczna autorstwa Robina Hawdona. Za jego sceniczny wygląd w Teatrze Powszechnym odpowiedzialny jest Marcin Sławiński; scenografią pochwalił się Wojciech Stefaniak; kostiumy wybierała Ewa Gdowiok, a autor muzyki do spektaklu postanowił pozostać anonimowy.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 36

reklama google

reklama google