Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka
Lifting u Siemensa Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
20.02.2009.

Kamienica Siemensa przy ul. Piotrkowskiej 96, która przez wiele lat by?a siedzib? ?ódzkich redakcji, odzyska dawny blask. Na frontonie b?d? przywrócone stylowe latarnie i inne elementy, a na podwórzu mi?dzy oficynami pojawi si? oszklony dach. Inwestor zapewni? nas, ?e mimo kryzysu wkrótce rusz? roboty.

 
Muzeum Bajki w ?ódzkim Se-ma-forze Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
20.02.2009.

Łódzkie studio filmowe Se-ma-for planuje stworzyć Muzeum Bajki. Jego zalążkiem jest wystawa "Droga do Oscara - Se-ma-for dzieciom", zorganizowana z okazji zdobycia w ubiegłym roku przez studio Oscara i obchodzonego wówczas jubileuszu 60-lecia istnienia.

 
Punkt dla ?odzi w CommunityPlanning.net Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
20.02.2009.

Punkt dla Łodzi, konkurs zorganizowany przez Grupę Pewnych Osób na najpiękniejsze zakątki miasta, zdobył międzynarodowy rozgłos. Patronat nad plebiscytem właśnie objęła organizacja CommunityPlanning.net.

 
Bilet aglomeracyjny w ?odzi Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
10.02.2009.

Podróżni, którzy przyjadą do Łodzi pociągiem, będą mogli przez godzinę jeździć po mieście komunikacją zbiorową bez konieczności kupowania dodatkowych biletów.

 
Minister nie da? na Stref? Sztuki Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
10.02.2009.

Łódź nie dostała środków unijnych, którymi rozporządzał minister kultury, na Specjalną Strefę Sztuki na terenie nowego centrum miasta EC1. Projekt znalazł się na liście rezerwowej, bez określonej daty realizacji i wyznaczonych środków.

 
Pabianicka przy Ikei zmieni si? nie do poznania Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
07.02.2009.

Dodatkowe jezdnie, dwa wjazdy, w tym jeden z nowego ronda do największego w Polsce centrum handlowego Ikea, nowa krańcówka MPK dla tramwajów i autobusów, potężne ekrany akustyczne, nowy most na rzece Ner. Takie zmiany czekają prawie 1,5-kilometrowy odcinek ul. Pabianickiej od Neru do granic miasta.

 
Co z organami w Filharmonii ?ódzkiej? Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
06.02.2009.

Od czterech lat w sali koncertowej nowego gmachu filharmonii miejsce na organy zasłania atrapa instrumentu. Kilka zagranicznych firm zgłosiło się do wykonania zestawu piszczałek, ale na instrument poczekamy jeszcze kilka lat.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 36 - 42 z 552

BLOGI O ?ODZI