Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka
Biurowiec zamiast rudery przy Radwa?ski Drukuj Wyślij znajomemu
Express Ilustrowany
06.02.2009.

Przy ul. Radwańskiej 14, w pobliżu skrzyżowania z ul. Wólczańską, zniknie wkrótce rozpadająca się kamienica, a na jej miejscu powstanie nowoczesny biurowiec. Prace wyburzeniowe już się rozpoczęły i potrwają około miesiąca.

 
Praca przez ca?? dob? Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
06.02.2009.

Nie widziałem Łodzi, pracowałem 24 godziny na dobę, a w nocy wyjeżdżamy do Warszawy - powiedział Krystian Zimerman, światowej sławy pianista, który wczoraj w Filharmonii Łódzkiej zagrał koncert w hołdzie Grażynie Bacewicz.

 
?ód? wypad?a dobrze Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
29.01.2009.

Przedstawiciele łódzkich starań o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury wzięli udział w spotkaniu informacyjnym i warsztatach dotyczących aplikowania polskich miast o tytuł w 2016 roku. Spotkanie odbyło się w Krakowie, mieście, które pełniło tę funkcję w roku 2000.

 
Willa fabrykanta do remontu Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
29.01.2009.

Choć ulica Moniuszki ma tylko 11 numerów, stoi przy niej 11 zabytków. W jednym z ich jeszcze w tym roku rozpoczną się prace renowacyjne.

 
Dorota Mas?owska w Teatrze Nowym Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
28.01.2009.

W wypełnionej po brzegi Małej Sali Teatru Nowego dziewięciu aktorów czytało we wtorek wieczorem nowy dramat Doroty Masłowskiej "Między nami dobrze jest" w opracowaniu reżyserskim Łukasza Kosa, który wcześniej wystawił w Łodzi fenomenalnego "Pawia królowej".

 
Iluzjoni?ci wracaj? do domu Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
28.01.2009.

Po szesnastu latach wracamy do miejsca, w którym zaczynaliśmy, czyli do Łódzkiego Domu Kultury - informuje Jerzy Stanek, szef Krajowego Klubu Iluzjonistów z siedzibą w Łodzi. - Mam nadzieję, że to zapowiedź nowych, jeszcze lepszych czasów dla nas i sztuki iluzji. Krajowy Klub Iluzjonistów powstał w 1976 roku. Przez szesnaście lat funkcjonował w ŁDK, później zmienił siedzibę, by teraz wrócić "do domu". To jednak niejedyna zmiana w życiu łódzkich ( i nie tylko) iluzjonistów. 

 
Czy willa Gehliga przetrwa? Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
26.01.2009.

Szansą na uratowanie zabytkowego domu, w którym mieszkał łódzki architekt Otto Gehlig, jest wykupienie go przez miasto i odremontowanie. Czy miasto to zrobi?

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 552

BLOGI O ?ODZI