Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka
Radni lansuj? mod? na ekologiczne torby Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
11.01.2008.

Jeśli klient nie będzie miał w co zapakować zakupów, będzie musiał poprosić o foliówkę. Sprzedawca niechętnie wydzieli mu jedną sztukę. Chodzi o to, żeby klient poczuł się skrępowany, prosząc o torbę. Za dwa tygodnie w Łodzi zaplanowano dzień bez torby foliowej.

 
Aquapark wiosn? Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
09.01.2008.

Na 31 stycznia zaplanowano uroczyste otwarcie łódzkiego aquaparku, budowanego na terenie dawnego kąpieliska Fala. Ale nie znaczy to, że łodzianie będą mogli się kąpać już 1 lutego. Bo zanim obiekt zostanie udostępniony mieszkańcom, inwestor musi jeszcze uzyskać zgodę na jego użytkowanie. A to może potrwać.

 
12 ofiar MPK! Drukuj Wyślij znajomemu
Express Ilustrowany
09.01.2008.

Aż 12 osób zostało wczoraj rannych, a kilkanaście poturbowanych w zderzeniu dwóch mijających się tramwajów linii "11" na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Kopernika.

 
?ód? w TOP-3 Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
09.01.2008.

zamierza zapraszać studentów. Pomoże McKinsey&Company, który „przyciąganie
młodych do miasta” włącza do swej strategii dla miasta

 
?ódzka Dolina Krzemowa Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
09.01.2008.

Na całym świecie działa ponad tysiąc technoparków, czyli miejsc skupiających firmy nowoczesnych technologii. To właśnie w inkubatorach technologicznych powstały pomysły kalkulatora, mikroprocesora i telefonu komórkowego. W Łodzi technopark powstał we wrześniu i już teraz zaczyna brakować w nim miejsca dla nowych firm.

 
Rewitalizacja nie narusza konstytucji Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
08.01.2008.

Czy program modernizacji domów familijnych jest zgodny z prawem? - pyta wojewoda. Prawnicy odpowiadają: Uchwała rady miejskiej z żaden sposób nie narusza konstytucji.

 
O tragedii Romów pami?tamy Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
08.01.2008.

Zaledwie dwa miesiące istniał obóz cygański na terenie łódzkiego getta.

W poniedziałek na budynku starej kuźni przy ul. Wojska Polskiego 84, która pełniła w czasie wojny funkcję kostnicy, oddano cześć Romom, którzy w czasie wojny trafili do getta Litzmannstadt. Wszyscy zginęli: albo zmarli z głodu, zimna i chorób, albo zostali wywiezieni do obozu zagłady w Chełmnie nad Nerem i zamordowani gazem.

 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 491 - 497 z 552

BLOGI O ?ODZI