Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka
Nic, tylko inwestowa?! Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
07.12.2007.

Łódź to najlepsze w Polsce miejsce do inwestowania. Tak uważa prestiżowy magazyn "Forbes" i - przede wszystkim - coraz liczniejsza rzesza inwestorów. W przyszłym roku ma być ich jeszcze więcej...

 
Siatkówka: fina? Ligi Mistrzów w ?odzi? Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
07.12.2007.

Jest duża szansa, że w marcu zobaczymy w Łodzi cztery najsilniejsze drużyny siatkarskie na świecie. PGE Skra Bełchatów oficjalnie wystąpiła bowiem o organizację finałowego turnieju Ligi Mistrzów.

 
Erasmus przyci?ga Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
07.12.2007.

Co roku z Uniwersytetu Łódzkiego na stypendia programu Erasmus wyjeżdża około 400 studentów. Na spędzenie części studiów na UŁ decyduje się ponad setka gości z zagranicy. Jest coraz lepiej, ale jak zwiększyć zainteresowanie? Nad tym zastanawiali się uczestnicy panelu dyskusyjnego "Mobilność studentów". UŁ proponuje innym szkołom wyższym współpracę, polegająca na tym, by studiujący w Łodzi mogli brać udział w zajęciach na kilku uczelniach.

 
Boniek zostaje Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
07.12.2007.

Wiele osób przesądza odejście Zbigniewa Bońka z Widzewa Łódźw związku z zatrzymaniem współwłaściciela klubu Wojciecha Sz. w aferze korupcyjnej. Były piłkarz udzielił "Polsce" w tej sprawie wypowiedzi.

 
Ksi??y M?yn: 1111 nowych mieszka? za zabytkowe Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
07.12.2007.

Historia bez precedensu - łódzcy radni zgodzili się na zamianę jednych z najcenniejszych pofabrycznych zabytków na domy, które wybuduje inwestor wybrany w drodze konkursu.

 
Jerzy Kropiwnicki profesorem Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
07.12.2007.

Do prezydenta Jerzego Kropiwnickiego można się już zwracać: panie profesorze.

Profesorem Jerzy Kropiwnicki został mianowany przez rektora UŁ.

 
Metropolitan Opera w ?odzi Drukuj Wyślij znajomemu
Dziennik ?ódzki
06.12.2007.

W Filharmonii Łódzkiej rozpoczęto sprzedaż biletów na przedstawienia operowe nowojorskiej Metropolitan Opera House. To, obok mediolańskiej La Scali, najważniejsza scena operowa w świecie. Spektakle MET będzie można obejrzeć nie ruszając się z Łodzi.

 
««  start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 526 - 532 z 552

BLOGI O ?ODZI