Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Dziennik ?ódzki
Prawo veta dla ?odzian
Dziennik ?ódzki
02.04.2010.

Łódzka Rada Miejska, wzorem Słupska i Krakowa, przegłosowała w środę regulamin konsultacji społecznych. Mieszkańcy uzyskali w ten sposób prawo opiniowania nawet tak poważnych strategicznych dokumentów, jak choćby budżet miasta. Projekt uchwały w tej sprawie przygotował radny PiS Krzysztof Piątkowski.  

 
?ód?: stra?acy podejrzewaj? podpalenie willi Kellera
Dziennik ?ódzki
02.04.2010.

Podpalenie jest przypuszczalną, wstępna przyczyna pożaru zabytkowej willi Rudolfa Kellera przy Gdańskiej.  

 
Radny chce s?ucha? ludzi
Dziennik ?ódzki
17.03.2010.

Rzeczywiste konsultacje społeczne na temat najważniejszych zapadających w mieście decyzji chciałby wprowadzić do łódzkiego życia publicznego Krzysztof Piątkowski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej. Piątkowski, wspólnie z przedstawicielami organizacji: Ruch Społeczny Szacunek dla Łodzi, Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, Fundacja Normalne Miasto Fenomen, Grupa Pewnych Osób, Stowarzyszenie Fabrykancka oraz Inicjatywa Społeczna Łodzianie Decydują opracował nowy projekt regulaminu konsultacji społecznych.  

 
Kolej aglomeracyjna skróci podró? do ?odzi
Dziennik ?ódzki
17.03.2010.

Łódzki sejmik dał wczoraj zgodę na powołanie wojewódzkiej spółki Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Zarząd ma zostać powołany już w maju, a w jej barwach po niemal całym woj. łódzkim ma jeździć 20 szynobusów. Najwcześniej za dwa lata.

 
Czarne chmury nad ?ódzkimi Spotkaniami Teatralnymi
Dziennik ?ódzki
16.02.2010.

Najstarszy i najważniejszy festiwal teatru alternatywnego w Łodzi, Łódzkie Spotkania Teatralne, czekają na werdykt, który może zadecydować o losach imprezy.  

 
Lang Lang kocha muzyk?, muzyka kocha Lang Langa
Dziennik ?ódzki
11.01.2010.

Lang Lang rozpoczął naukę gry w wieku trzech lat, a po dwóch kolejnych został zwycięzcą Konkursu Pianistycznego w Szanghaju i dał swój pierwszy publiczny recital. Fortepian towarzyszył mu od zawsze, więc gra na tym instrumencie stała się dla niego równie naturalna, jak oddychanie. Koncert z udziałem tego fascynującego pianisty zainaugurował w niedzielę Rok Chopinowski w Filharmonii Łódzkiej.

 
?ód?: Konkurent "Pozna?skiego"
Dziennik ?ódzki
11.01.2010.

Odnowiona sala posiedzeń dawnego pałacu Towarzystwa Kredytowego Miejskiego przy ulicy Pomorskiej robi piorunujące wrażenie. Na suficie uratowano dawne, bajecznie kolorowe polichromie, zaś na ścianach blask odzyskały bogate sztukaterie.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 160

BLOGI O ?ODZI