Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Echo Miasta
Po??cz? ?ód? ze ?wiatem? Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
06.03.2008.

Mamy znakomitą informację dla kierowców. Jeszcze przez dwa lata nie będziemy płacić za przyjazd autostradą A2 ze Strykowa do Konina. Na początku 2010 roku zacznie się budowa trasy S-8 z Łodzi do Wrocławia.

 
Zachód przy Zachodniej Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
06.03.2008.

Kilka starych kamienic przestanie w końcu szpecić nasze miasto, bo zostaną zrównane z ziemią. Zaczęło się wyburzenie ruder przy Zachodniej. Niedługo ta okolica całkiem zmieni wygląd.


 
Dwójka wraca na Zachodni? Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
03.03.2008.

Drogowcy zakończyli roboty na drugim odcinku trasy Łódzkiego Tramwaju Regionalnego. Dziś na al. Kościuszki i ul. Zachodnią wróci linia numer 2. Jednocześnie zawieszono kursy autobusu Z0. 
Co po Oscarze? Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
28.02.2008.

Łódzki Se-ma-for odniósł niesamowity sukces. Zrealizowany w nim krótkometrażowy film animowany “Piotruś i wilk" zdobył Oscara. Czy i jak filmowcy wykorzystają ten moment?

 
Ta?ma pe?na ?mieci Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
28.02.2008.

W łódzkiej sortowni odpadów komunalnych ruch niemal jak na Piotrkowskiej. Co moment z całego miasta zjeżdżają konwoje śmieciarek, po terenie krążą wózki widłowe i spycharki, a kilkudziesięciu pracowników w pocie czoła segreguje śmieci.

 
Polowanie na tramwaje Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
25.02.2008.

Tramwaj w ruchu i na zajezdni, dalej nietypowo pomalowany autobus MPK. Wagon "na kanale" i wnętrze wieży kontroli lotów na Lublinku. Użytkownicy łódzkiej internetowej Galerii Transportowej zajrzą wszędzie i zrobią tam zdjęcia. A potem wrzucą do Internetu.

 
Fabryki mi?o?ci Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
21.02.2008.

Miłość w plenerach łódzkich starych fabryk będzie tematem wyjątkowego dyplomowego filmu Darii Kopiec, studentki IV roku studiów magisterskich PWSFTViT

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 73

BLOGI O ?ODZI