Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Echo Miasta
Bije g?ow? w urz?dniczy mur Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
18.02.2008.

Poświęcił czas i pieniądze. Zrobił projekt sieci ścieżek rowerowych, który połączył trzy osiedla: Widzew, Olechów i Dąbrowę. Niestety, pomysł trafi do kosza, bo urzędnicy twierdzą, że nie da się wcielić go w życie.

 
Dziel? si? sztuk? Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
14.02.2008.

Chcemy stworzyć subkulturę łódzką. Pierwszy raz pada to słowo. Była subkultura Beatlesów, PRL-u i inne, a ta będzie nasza, związana z Łodzią - mówi Andrzej Walczak, współtwórca sukcesu firmy Atlas i właściciel spółki prowadzącej galerię Atlas Sztuki.

 
?ód? kontra stolica Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
12.02.2008.

Warszawa będzie rywalizować z Łodzią o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Wcześniej walczyliśmy ze Szczecinem, Poznaniem, Toruniem Gdańskiem i Lublinem. Wszyscy czekają, co zrobi Wrocław?

 
Hangar lotniczej niezgody Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
11.02.2008.

Rozwój lotniska utrudnia działalność Aeroklubu Łódzkiego. Władze Lublinka obiecują, wybudowanie dla niego nowych hangarów. Na razie jednak nie ma na to pieniędzy. Czy przepychanki opóźnią inwestycje na lotnisku?

 
Kocio? uliczny Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
11.02.2008.

Uwaga kierowcy! Dziś zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ul. Piotrkowskiej od Czerwonej do pl. Reymonta. Remont torowiska pod ŁTR spowoduje spore zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej.

 
Lej? beton a? mi?o Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
04.02.2008.

Na budowie hali sportowo- -widowiskowej trwa wyścig z czasem. Przedstawiciele z firmy Skanska zapewniają, że do 30 czerwca zakończą drugi etap budowy. Mnożą się jednak wątpliwości, czy uda się zdążyć na czas z całą inwestycją.

 
Fala powala Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
31.01.2008.

Na tę chwilę łodzianie czekali aż szesnaście lat. W sobotę pierwszych gości przyjmie kompleks Fala - dziś największy aquapark w Polsce, z mnóstwem basenów, brodzików, saun oraz restauracją, gdzie można zjeść obiad w... kąpielówkach

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 50 - 56 z 73

BLOGI O ?ODZI