Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Echo Miasta
Denzel gwiazd? miejskiego sylwestra Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
28.12.2007.

Łodzianie, którzy nie wiedzą, gdzie się bawić podczas nocy z 31 grudnia na 1 stycznia mogą wybrać się na skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Piotrkowską, gdzie odbędzie się tegoroczny miejski sylwester.

 
Quo vadis Camerimage Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
19.12.2007.

Od spotkania marszałka województwa Włodzimierza Fisiaka z dyrektorem festiwalu Plus Camerimage Markiem Żydowiczem zależy, czy najbardziej prestiżowa w Polsce międzynarodowa impreza filmowa pozostanie w Łodzi. 

 
Z kamer? w?ród ludzi Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
11.12.2007.

Kamery podglądają nas niemal wszędzie. Obserwują ludzi w szkole, pracy, sklepie, tramwaju, na dworcu i ulicy. Ale czy dzięki temu czujemy się bezpieczniej?

 
Nic, tylko inwestowa?! Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
07.12.2007.

Łódź to najlepsze w Polsce miejsce do inwestowania. Tak uważa prestiżowy magazyn "Forbes" i - przede wszystkim - coraz liczniejsza rzesza inwestorów. W przyszłym roku ma być ich jeszcze więcej...

 
Nasze Euro w powijakach Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
02.12.2007.

Od ponad pół roku wiadomo, że Euro 2012 organizujemy wspólnie z Ukrainą. W kraju przygotowania wyglądają mizernie. A jak na tym tle wygląda Łódź i nasze województwo?

Z tym, że w kraju niewiele zrobiono zgadza się minister sportu i łódzki poseł Mirosław Drzewiecki.

 
Co nas czeka w nowym roku Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
02.12.2007.

Drogo, coraz drożej... Niemal na pewno więcej zapłacimy za gaz, wodę, ścieki, wywóz śmieci i prąd.Zaczynamy od złych wiadomości. W przyszłym roku pewne są podwyżki stawek za wywóz śmieci. Ma to związek z decyzją Urzędu Marszałkowskiego o podniesieniu aż o 500 procent, z 15 do 75 zł, opłaty za składowanie odpadków.

 
Ach, ta ?ód?... Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
30.11.2007.

Przyjeżdżałem do Grandki o pierwszej w nocy. Prostytutki w Malinowej mówiły: "Jureczek jest, trzeba się zwijać"- wspomina Jerzy Stuhr.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 70 z 73

BLOGI O ?ODZI