Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Echo Miasta
?odzianie na Venie Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
25.09.2008.

Na zakończenie tegoroczny Pepsi Vena Music Festival przeniesie się do pubu Łódź Kaliska. Przy Piotrkowskiej 102 w niedzielę, 5 października, od godz. 20 występować będą łódzkie zespoły: Plastic Bag, NOT, Cool Kids Of Death i L.Stadt. Festiwal trwać będzie od 2 do 5 października

 
Taka b?dzie nowa ?ód? Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
15.09.2008.

Kolejne biurowce i osiedla mieszkaniowe, między innymi w dawnych fabrykach, mają tworzyć nowe oblicze miasta.

 

 
Stop ruinom! Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
29.08.2008.

Dwa piękne, ale niszczejące budynki w mieście doczekały się inwestorów i remontu, a co za tym idzie, przetrwają. Znawcy i wielbiciele Łodzi podpowiadają, które miejsca w Łodzi powinny być natychmiast odrestaurowane.

 
Borowiecki znów o?yje Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
11.08.2008.

Jeśli wszystkie inwestycje byłyby realizowane w takim tempie jak niedoszły hotel Borowiecki, to w Łodzi nic nigdy by nie powstało. Na szczęście za dwa tygodnie powinna znów ruszyć budowa.

 
Pepsi Vena ju? gotowa Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
31.07.2008.

Gwóźdź programu i magnes dla fanów muzyki z całej Polski? Koncerty czterech gwiazd, które po raz pierwszy odwiedzą nasz kraj.

 
Uwaga! B?d? gwa?ci?! Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
24.07.2008.

Lato w mieście z "Echem Miasta"? Oczywiście! Wystarczy śledzić to, co polecamy łodzianom, którzy nie wyjechali na urlop. W najbliższy weekend nie można ominąć Arturówka i Łódzkiej Wioski Historycznej.

 
Za rok ?ód? ma by? czysta Drukuj Wyślij znajomemu
Echo Miasta
21.07.2008.

Moja komisja pracowała trzy miesiące i już wiemy, dlaczego miasto jest brudne i jak je oczyścić Idąc do Pana, miałem papierek po cukierku do wyrzucenia. Niestety, przyniosłem go ze sobą, bo nie widziałem po drodze kosza na śmieci.To się zmieni, ale nie od razu. Komisja do spraw czystości ustaliła, że do końca 2009 roku kosze na śmieci będą stały w Łodzi co pięćset metrów.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 73

BLOGI O ?ODZI