Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Denzel gwiazd? miejskiego sylwestra
Denzel gwiazd? miejskiego sylwestra Drukuj Wyślij znajomemu
28.12.2007.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Łodzianie, którzy nie wiedzą, gdzie się bawić podczas nocy z 31 grudnia na 1 stycznia mogą wybrać się na skrzyżowanie al. Piłsudskiego z ul. Piotrkowską, gdzie odbędzie się tegoroczny miejski sylwester.

Impreza rozpocznie się o godz. 20 koncertem łódzkiego zespołu Zakaz Wyprzedzania. Godzinę później na estradzie zaprezentuje się Łukasz Zagrobelny, aktor musicalowy związany z Teatrem Muzycznym Roma. Od 21.50 do 23.20 potrwa koncert pierwszych zagranicznych wykonawców - Global Deejays. Krótko przed 23.30 zostanie zrobione wspólne zdjęcie bawiących się mieszkańców miasta i gości. Chwilę po tym rozpocznie się występ głównej muzycznej gwiazdy - Danzela, belgijskiego piosenkarza pop i dance. O północy życzenia noworoczne łodzianom złoży prezydent Jerzy Kropiwnicki. Pięć minut później z dachu "Centralu" rozpocznie się piętnastominutowy pokaz sztucznych ogni. Po nim  koncert będzie kontynuował Denzel. Na koniec miejskiej sylwestrowej nocy około 40 minut po północy z półtoragodzinnym koncertem zaprezentuje się duet didżejów radiowych Kalwi & Remi.
- Nad bezpieczeństwem bawiących czuwać będzie policja, straż miejska i ponad stu pracowników firmy ochroniarskiej. Za sceną i na ul. Roosevelta dyżurować będą dwie karetki pogotowia ratunkowego - mówi Justyna Jedlińska, dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą UMŁ.
Podczas pokazu sztucznych ogni zamknięte będą dla ruchu obie części al. Piłsudskiego oraz ul. Piotrkowska na odcinku od  al. Piłsudskiego do ul. Żwirki i Wigury.

Organizatorami imprezy są UMŁ, Radio Eska i Eska Rock.
 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

BLOGI O ?ODZI