Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Express Ilustrowany
Dali sobie po... ?apkach
Express Ilustrowany
28.04.2008.

Ponad 20 zawodników wzięło udział w IV Mistrzostwach Świata w Łapki rozegranych w sobotni wieczór w pubie przy ul. A. Struga. Chętni startowali w dwóch kategoriach "dłonie jak witki" i "łapy jak bochny".

 
Zamuruj? lokatorom okna?!
Express Ilustrowany
09.04.2008.

Mieszkańcy kamienicy przy ul. Struga 17 są zrozpaczeni, bo będą mieli zamurowane okna na zachodniej ścianie swojego domu!

 
Grafficiarskie dzie?o sztuki na szynach
Express Ilustrowany
19.03.2008.

Raku i Bary - dwaj młodzi artyści - zużyli 240 pojemników farb w sprayu, żeby pomalować przegubowy tramwaj linii 46, który wczoraj po raz pierwszy w nowej szacie wyjechał na trasę z Helenówka na Zdrowie. Po zakończeniu budowy Łódzkiego Tramwaju Regionalnego będzie kursował z Chocianowic do Ozorkowa.

 
?ódzkie riksze jad? do Barcelony
Express Ilustrowany
13.03.2008.

Riksze produkowane w Łodzi zaczynają robić zawrotną karierę. W tym sezonie pokażą się w znanych kurortach wypoczynkowych, m.in. na Lazurowym Wybrzeżu oraz na ulicach Barcelony. 

 
W ?odzi powstanie tor dla fanów szybkiej jazdy
Express Ilustrowany
11.03.2008.

W Łodzi powstanie specjalny tor, na którym fani szybkiej jazdy samochodami będą mogli doskonalić swoje umiejętności i organizować wyścigi - nawet europejskiego formatu.

 
Remis 1:1 w meczu Widzewa z Lechem
Express Ilustrowany
08.03.2008.

Futbol ma to do siebie, że nagradza tych, którzy walczą ambitnie do końca, żeby zrehabilitować się za popełniony błąd. Stoper Widzewa Wojciech Szymanek był winny utraty bramki. W końcówce wykazał jednak instynkt godny... napastnika i zdobył wyrównującego gola. Bez wątpienia łodzianie mają w swojej drużynie faceta z charakterem.

 
Nowe przej?cie podziemne ju? si? sypie
Express Ilustrowany
04.03.2008.

Trzy miesiące po zakończeniu remontu przejście podziemne pod skrzyżowaniem ulicy Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego (nieopodal Centralu) wygląda fatalnie.


 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 22 - 28 z 53

BLOGI O ?ODZI