Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Express Ilustrowany
Tramwaj znów na Ko?ciuszki
Express Ilustrowany
19.12.2007.

Dziś na godz. 9 zaplanowano ostatni odbiór techniczny nowego torowiska na al. Kościuszki pomiędzy al. Mickiewicza a ul. Zieloną. Jeśli wszystko będzie w porządku, jutro punktualnie o godz. 4.22 na szyny położone dla Łódzkiego Tramwaju Regionalnego wjedzie pierwszy dwuwagonowy skład linii 9.

 
Tramwaj na prób?
Express Ilustrowany
17.12.2007.

Łodzianie, którzy w sobotnie południe znaleźli się na al. Kościuszki, przecierali oczy ze zdumienia, widząc - po raz pierwszy od pół roku - tramwaj jadący aleją. 

 
Uczta malarstwa
Express Ilustrowany
14.12.2007.

"Uczta malarstwa" - otwierana dziś o godz. 19 w Atlasie Sztuki w Łodzi (ul. Piotrkowska 114/116) wystawa Kamila Kuskowskiego - składa się z dwóch części. W pierwszej - białej - sali znajdziemy trzy kompozycje martwych natur. Umieszczone nie na obrazach, a w przestrzeni. W drugiej - czerwonej - artysta umieścił książki we wnękach w ścianie, a wystające grzbiety oprawił w ramy

 
Nasz tramwaj ju? si? robi!
Express Ilustrowany
14.12.2007.

W ogromnej, nowo postawionej hali montażu pojazdów szynowych na terenie bydgoskiej fabryki PESA pracownicy kończą składać dwa pierwsze wagony, które będą kursowały na trasie Łódzkiego Tramwaju Regionalnego.

 
Wielka ewakuacja centrum ?odzi
Express Ilustrowany
04.12.2007.

Telefon od anonimowego mężczyzny z informacją, że o godz. 12 wybuchną bomby podłożone w domach towarowych Central I i Central II, stał się wczoraj przyczyną komunikacyjnego paraliżu w centrum miasta.

 
Kaloryfer jak pó? ?odzi!
Express Ilustrowany
03.12.2007.

Wodę o temperaturze wyższej niż w stanie wrzenia chcą wydobywać spod ziemi naukowcy z Politechniki Łódzkiej. Ma ona ogrzać m.in. ogólnodostępny basen, jaki powstanie przy al. Politechniki, a docelowo - wszystkie budynki uczelni. W tym celu trzeba w ziemi wywiercić otwór na głębokość co najmniej 4 kilometrów!

 
Wybuch gazu na Traktorowej
Express Ilustrowany
06.11.2007.

30-letni mężczyzna cudem przeżył wybuch gazu, do jakiego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w bloku przy ul. Traktorowej 74A. Ofiara doznała poparzeń drugiego i trzeciego stopnia na całym ciele. W mieszkaniu wyleciały niemal wszystkie szyby. 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 43 - 49 z 53

BLOGI O ?ODZI