Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Express Ilustrowany
Biura zamiast po?czoch - pierwsi najemcy wprowadz? si? w kwietniu
Express Ilustrowany
25.02.2009.

W Łodzi przybędzie niebawem blisko 4,6 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Znajdą się one w kompleksie Zenit przy ul. Sienkiewicza 82/84, czyli w dawnych Zakładach Przemysłu Pończoszniczego im. M. Buczka "Zenit". 2 kwietnia do budynku zaczną wprowadzać się najemcy.

 
Biurowiec zamiast rudery przy Radwa?ski
Express Ilustrowany
06.02.2009.

Przy ul. Radwańskiej 14, w pobliżu skrzyżowania z ul. Wólczańską, zniknie wkrótce rozpadająca się kamienica, a na jej miejscu powstanie nowoczesny biurowiec. Prace wyburzeniowe już się rozpoczęły i potrwają około miesiąca.

 
Piotrkowska po modernizacji
Express Ilustrowany
13.11.2008.

Kolejny odcinek ul. Piotrkowskiej (od ul. Radwańskiej do pl. Niepodległości) oddano do użytku po remoncie. Nowe są torowisko, nawierzchnia, oznakowania na drodze oraz wysepki na przystankach tramwajowych, sygnalizatory i wyznaczone miejsca parkingowe wzdłuż jezdni. Nowością są odblaski zamontowane na całej długości jezdni.

 
200 metrów w gór?!
Express Ilustrowany
31.10.2008.

Niemożliwe stało się... możliwe - chciało powiedzieć wielu, kiedy Urząd Lotnictwa Cywilnego zgodził się na budowę w centrum miasta wieżowców sięgających nawet 200 metrów. Czy Łódź za kilka lat będzie nowoczesną metropolią z drapaczami chmur? Kto chce je budować?

 
Na Piotrkowskiej wlepiali mandaty
Express Ilustrowany
19.08.2008.

Tylko do południa dwudziestu trzech kierowców zostało wczoraj ukaranych mandatami za złamanie zakazu ruchu i niewłaściwe parkowanie (w sumie zapłacili 2250 zł). Ponad trzydziestu kierowców zostało pouczonych. Od wczoraj na ul. Piotrkowskiej, od pl. Wolności do al. Mickiewicza, obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania.

 
Ju? od poniedzia?ku Piotrkowska bez ruchu
Express Ilustrowany
18.08.2008.

Zdaniem urzędników i służb mundurowych, z Piotrkowskiej powinny zniknąć samochody. Tylko mieszkańcy i najemcy będą mogli od poniedziałku wjeżdżać na Piotrkowską. Przejazd stanie się możliwy jedynie między daną posesją a najbliższą przecznicą. Wyjątek stanowią dwa odcinki między Roosevelta a Mickiewicza i między Moniuszki i Traugutta. Parkowanie na Piotrkowskiej będzie bezwzględnie zakazane.

 
Informacje ju? s? wy?wietlane
Express Ilustrowany
13.08.2008.

Uruchomiono osiem elektronicznych wyświetlaczy na przystankach przy trasie Łódzkiego Tramwaju Regionalnego (na skrzyżowaniu al. Kościuszki z al. Mickiewicza, al. Kościuszki z ul. Zieloną, ul. Zachodnią z ul. Legionów i pl. Niepodległości).

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 7 z 53

BLOGI O ?ODZI