Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Na Piotrkowskiej wlepiali mandaty
Na Piotrkowskiej wlepiali mandaty Drukuj Wyślij znajomemu
19.08.2008.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Tylko do południa dwudziestu trzech kierowców zostało wczoraj ukaranych mandatami za złamanie zakazu ruchu i niewłaściwe parkowanie (w sumie zapłacili 2250 zł). Ponad trzydziestu kierowców zostało pouczonych. Od wczoraj na ul. Piotrkowskiej, od pl. Wolności do al. Mickiewicza, obowiązuje bezwzględny zakaz parkowania.

Policjanci i strażnicy miejscy na głównej ulicy miasta pojawili się około godz. 7. Funkcjonariusze z drogówki i komisariatu przy al. Kościuszki łapali niesfornych kierowców na odcinku ul. Piotrkowskiej, od ul. 6 Sierpnia do al. Mickiewicza. Najwięcej patroli było przed magistratem. O godz. 11 zauważyliśmy tam aż 3 radiowozy. Załoga jednego z nich skontrolowała granatowe bmw na zgierskich numerach rejestracyjnych. Kierowca nie zastosował się do znaku zakazu ruchu i nie posiadał ważnego ubezpieczenia OC. Zatrzymano mu dowód rejestracyjny i odholowano auto na policyjny parking. Na ul. Piotrkowskiej (przy ul. Zamenhofa) policjanci skontrolowali samochód na skierniewickich numerach. Kierowca tłumaczył, że się pogubił z powodu rozkopanych jezdni. Zapłacił mandat 100 zł.

W pobliżu skrzyżowania ul. Piotrkowskiej z ul. Roosevelta zauważyliśmy aż trzy samochody parkujące mimo zakazu - mitsubishi outlander, toyotę hilux i małego fiata, który wjechał na chodnik. Niedaleko pasażu Schillera stał samochód detektywa Krzysztofa Rutkowskiego.

Strażnicy, którzy patrolowali ul. Piotrkowską na odcinku od pl. Wolności do ul. 6 Sierpnia, do południa założyli dwie blokady. Dzisiaj wzmożone kontrole będą kontynuowane.

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

BLOGI O ?ODZI