Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow Gazeta Wyborcza
CNN kr?ci film o ?odzi Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazetaw Wyborcza   
13.08.2008.

Kilkunastoosobowa ekipa amerykańskich filmowców ze stacji CNN zaczyna dziś zdjęcia do spotu reklamowego o Łodzi. Za realizację filmu miasto zapłaci około 250 tys. dolarów.

 
Nowa dzielnica w samym ?rodku miasta Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazeta Wyborcza   
08.08.2008.

Zaniedbane okolice Dworca Fabrycznego czeka odmiana. On sam ma zostać zagłębiony pod ziemię, na miejscu torowiska powstanie ulica, a wokoło pojawi się nowa architektura. W starych murach zadomowi się sztuka i nauka.

 
Kolejna willa w ?ródmie?ciu b?dzie zburzona? Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazeta Wyborcza   
07.08.2008.

Jest ukryta wśród drzew i niełatwo ją dostrzec wśród liści. Ale kiedy się ją znajdzie, naprawdę trudno nie zauważyć jej uroku. Powstała w latach 30. ubiegłego stulecia i prawdopodobnie niedługo zostanie zburzona. Właściciel uważa, że technicznie ten budynek już nie istnieje. Wojewódzki konserwator zabytków zastanawia się nad awaryjnym wpisem do rejestru zabytków


 
?ódzka konkurencja dla Europy Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazetaw Wyborcza   
07.08.2008.

Nową amerykańską produkcję w całości realizowaną w Łodzi zapowiedziały firma producencka Movie-Max i Fundacja Vena. Założycielem obu jest Tomasz Morawski, jeden z najbogatszych Polaków, który zbudował sieć restauracji Sphinx.

 
?ód? nadal w grze Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazeta Wyborcza   
06.08.2008.

Ponad pół tysiąca osób poparło już petycję, by w Łodzi miała siedzibę jedna z dziewięciu europejskich Wspólnot Wiedzy i Innowacji (WWI).

 
Kamienice podpisane histori? Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazeta Wyborcza   
06.08.2008.

Bracia Janowscy, wielcy miłośnicy Łodzi, chcą odnowić zapomniane murale znajdujące się na łódzkich kamienicach. - To będzie świetna lekcja o naszym mieście - przekonuj.

 
?ód? turystów nie lubi Drukuj Wyślij znajomemu
Gazeta Wyborcza
Autor: Gazeta Wyborcza   
31.07.2008.

Nie mamy żadnej strategii turystycznej! - grzmią miejscy radni. Twierdzą, że choć w budżecie na ten rok są pieniądze na rozwój turystyki, magistrat w ogóle ich nie wykorzystuje.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 70 z 262

BLOGI O ?ODZI