Wczytywanie strony... Proszę czekać...
Home arrow Prasówka arrow ?odzianie, nie pijcie z gwinta?
?odzianie, nie pijcie z gwinta? Drukuj Wyślij znajomemu
28.12.2007.
Digg!

Del.icio.us!

Technorati!

Wykop

Gwar

Nie wypada, żeby w mieście, które ubiega się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 pito szampana "z gwinta" - mówi Jerzy Kropiwnicki, prezydent miasta i apeluje, żeby w czasie sylwestrowej zabawy ulicznej łodzianie używali plastikowych kieliszków do wzniesienia toastu.   

2005 - otwarcie pasa startowgo na Lublinku Fot.Tomasz Stańczak / AGPrezydent, jako współorganizator Sylwestra, ma dwie prośby do łodzian. Pierwsza - by nie odpalać sztucznych ogni "z ręki", druga - by nie pić "z gwinta", ponieważ Łódź stara się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku, a picie wprost z butelki - w tym kontekście - nie przystoi.

Tegorocznego Sylwestra na Piotrkowskiej organizują Radio Eska, Eska Rock i Urząd Miasta Łodzi. Impreza rozpocznie się o godz. 20, a zakończy o 2 w nocy. Na estradzie na rogu ul. Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego zagrają Zakaz wyprzedzania, Global Deejays, Danzel, Łukasz Zagrobelny oraz Kalwi&Remi. O północy prezydent Jerzy Kropiwnicki złoży życzenia uczestnikom zabawy, a potem wszyscy obejrzą pokaz sztucznych ogni.

Komentarze (0)Add Comment

Napisz Komentarz
mniejsze | większe

busy
 

BLOGI O ?ODZI